Dovolená v Nesebaru | Zájezdy do Nesebaru

bulharsko-bg-header-title.png
     

Doprava do Nesebaru

 

Nesebar je ideální volbou pro letní dovolenou. Kromě jeho půvabu a historického významu, hraje důležitou roli i jeho poloha. Nesebar leží mezi dvěma největšími přímořskými bulharskými městy – Varnou a Burgasem. Obě tato města disponují mezinárodními letišti a tak se po příletu na letiště rychle dostanete na místo dovolené (z Burgasu již dvacet minut po odbavení, z Varny do osmdesáti). Turisty, kteří se rozhodnou pro cestu „po souši“, jistě potěší i nová silnice první třídy spojující Nesebar jak s Burgasem, tak s Varnou.

Vybrané zájezdy Nesebar

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska

 

 
 

Ubytováná v Nesebaru

 

Nesebar disponuje nepřeberným množstvím různých typů ubytovacích kapacit. Od rodinných penzionů, kde se setkáte s velmi osobním, až domácím přístupem ke klientům, až po pětihvězdičkové hotely s veškerým komfortem a luxusem. Ubytovat se můžete jak v nové části města, tak ve starém městě. Tam je standard ubytování o něco nižší, protože stavební zásahy jsou v chráněné architektonické rezervaci pochopitelně omezeny, o to však líbeznější. Samozřejmostí je u většiny pokojů klimatizace. Nejlevněji Vás dovolená vyjde pochopitelně v první půli června a v průběhu září. V těchto termínech se osmidenní pobyt v rodinných penzionech a hotelech nižší třídy (ale již s bazénem) pohybuje mezi 2500 Kč až cca 5000 Kč na osobu (většinou včetně snídaně). V hlavní sezónně, tedy od druhé půle června až do konce srpna se ceny vyšplhají přibližně o 50% výše. Děti na přistýlce do dvanácti let většinou zaplatí polovinu dospělé osoby. Ke kvalitě ubytování se dá říci, že se každým rokem zvyšuje a dnes již zcela všude odpovídá evropským standardům. Tři- a vícehvězdičkové hotely zaměstnávají několik animátorů, kteří se starají o zábavné, kulturní a sportovní programy jak pro děti, tak pro dospělé.

          

Restaurace a strava v Nesebaru

 

Nesebar nabízí celou řadu rozmanitých restaurací. Od tradiční bulharské kuchyně, přes dary moře, italskou, ruskou či čínskou kuchyni až k restauracím polským a českým. Ve všech restauracích je samozřejmostí menu v angličtině a němčině, většinou i v ruštině. Výjimkou však není ani menu v češtině či slovenštině. Doporučit můžeme tradiční bulharské restaurace nabízející často i folklórní představení, a především restaurace rybí. V řadě z nich si rybu můžete sami vybrat v akváriu a kuchař Vám ji na počkání připraví. Ceny restaurací jsou v Nesebaru většinou na srovnatelné úrovni s cenami v Čechách.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje