Tipy na výlety Primorsko | Okolí Primorska

bulharsko-bg-header-title.png
     
 

Volný čas v Primorsku

 

Primorsko zdobí jak písečné, tak i skalnaté pláže. Z těch skalnatých se budou radovat především potápěči. Nestačí-li Vám šnorchlování, v potápěčské škole Vás během půldenního kurzu seznámí se základy potápění a poté se s lektorem můžete hodinu sami potápět. Příjemnou perličkou je, že školu provozuje Čech a instruktoři s Vámi budou mluvit rodným jazykem. Pláže jsou vybaveny standardně, to znamená lehátka, slunečníky (pro hotelové hosty obvykle zdarma), atrakce pro děti, bary a restaurace jsou Vám kdykoli k službám. Lenošení si můžete spestřit volejbalem, kopanou, půjčením vodního skútru, ale také výletem do přírody. V Primorsku se též nachází aquapark, což ocení hlavně rodiče s dětmi.

          

Tři kilometry od Primorska leží unikátní kamenné thrácké pohřebiště. Kamenné skulptury v něm jsou staré více než tři tisíce let a podobně jako britské Stonehenge sloužily k náboženským úkonům. Toto místo se nachází poblíž přírodní krajinné rezervace Ropotamo, kam se lze vydat pěšky, nebo na zapůjčeném horském kole. Samotná rezervace, která nese název podle stejnojmenné řeky, by také neměla uniknout Vaší pozornosti. Po řece můžete v rámci půldenního výletu na lodi proplout unikátním ekosystémem a nedotčenou přírodou. Za investovaný čas stojí i návštěva 20 kilometrů vzdáleného města Sozopol, které charakterizují překrásné dřevěné domy z 19. století. Na parníku se dá dojet i do dalšího historického města Nesebar – památce UNESCO.

Vybrané zájezdy Primorsko

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje