Dovolená na Zlatých píscích | Zájezdy na Zlaté písky

bulharsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Zlatých píscích

 

Zlaté písky nezklamou žádného turistu. Rodiče s dětmi jistě ocení pozvolný vstup do moře a jemný písek. Starší lidé si přijdou na své na malebné promenádě lemované útulnými kavárnami, na procházce ve stínu místních parků, či u jednoho z mnoha minerálních pramenů. Mladí lidé a páry vyrážející za zábavou zase přivítají místní kluby a diskotéky, které pulsují kosmopolitním životem. Přínosem je jistě blízkost Varny, evropského velkoměsta dostupného ze střediska i městskou hromadnou dopravou.

Vybrané zájezdy Zlaté písky

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 
 

Doprava a ubytování na Zlatých píscích

 

V bezprostředně blízké Varně je mezinárodní letiště, a tak je příjemné, že po odbavení jste během dvaceti minut na místě. Ubytování je nabízeno ve tří-, čtyř- a pětihvezdičkových hotelech. Ty nabízí pokoje za velmi příznivé ceny, vzhledem k vysokému standardu. K němu patří hotelové bazény, posilovny, tenisové kurty, restaurace, směnárny a celá řada dalších nabízených služeb. Mezi ty nejpříjemnější patří dobré jídlo. Šéfkuchaři na Zlatých píscích platí za evropskou špičku a na letní sezónu se zde sjíždějí z celé Evropy. Doporučujeme minimálně jednou povečeřet v některé z vyhlášených rybích restaurací, kde se vaří zásadně z čerstvých produktů.

Dětské koutky, které jsou otevřeny čtyřiadvacet hodin denně a téměř v každém hotelu můžete využít služeb animátorů. Ti pro Vaše ratolesti mají připravené zábavné programy na celý den. Nevýhodou letoviska jsou na Bulharsko poměrně vyšší ceny, přesto Vás zde dovolená vyjde s porovnání s letovisky v Itálii, Španělsku, či Chorvatsku podstatně levněji.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje