Dovolená na Slunečním pobřeží | Zájezdy na Sluneční pobřeží

bulharsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Slunečním pobřeží

 

Letecké spojení je ideální volbou - v letovisku budete z letiště už za dvacet minut. Turisté cestující „po zemi“ zase ocení komfortní čtyřproudou silnici vedoucí z Burgasu.

Ubytování je zde nabízeno většinou ve tří- až pěti hvězdičkových hotelech, z nichž téměř všechny mají vlastní bazén. Ceny jsou na vysoký standard služeb, jaký hotely nabízejí, velmi příznivé. Týdenní letecká dovolená mimo sezónu, se dá pořídit do 12 tisíc korun na osobu, v sezóně do 15 tisíc. S vlastní dopravou seženete pokoj od necelých tří tisíc mimo sezónu do pěti tisíc v hlavní sezónně. Děti na přistýlce do dvanácti let platí obvykle za 50% dospělé osoby. Ve většině hotelových komplexů je Vám k dispozici hotelová restaurace, kavárna, fitcentrum, tenisové kurty, hřiště na minigolf, bazény se skluzavkami a řada dalších vymožeností.

Vybrané zájezdy Sluneční pobřeží

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 
 

Restaurace na Slunečním pobřeží

 

Na Slunečním pobřeží je největší koncentrace restaurací na kilometr čtvereční na Balkáně vůbec. A ne ledajakých. Ve většině z nich pracuje špičkově vyškolený personál, který Vám připraví a na úrovni naservíruje, na co si jen vzpomenete. K pití kromě vynikajících bulharských vín doporučujeme i velmi kvalitní a chutný bulharský koňak nesoucí název po letovisku, tedy Slnčev brjag. Nevýhodou restaurací na Slunečním pobřeží jsou jen jejich poměrně vysoké ceny. Středisko se poslední roky zaměřuje na bohatou německou, anglickou a ruskou klientelu a tomu odpovídají i kromě kvality služeb i jejich ohodnocení. Přesto však nepřekračují hranici, jakou byste za podobné služby zaplatili v Itálii, Španělsku, ale i v Chorvatsku.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje