Dovolená Bulharsko | Dovolená v Bulharsku

bulharsko-bg-header-title.png
     
         

Dovolená v Bulharsku

 

Slunce, nekonečné písečné pláže, krásné moře. Nejen to je Bulharsko - ideální cíl letní dovolené. Poslední roky platí, že Češi nemají „své“ moře jen v Chorvatsku, ale nyní opět i v Bulharsku. Může za to jak přirozená pohostinnost místních lidí a neustále se zvyšující standard nabízených služeb, tak především nízké ceny. V Bulharsku Vám za Vaše peníze nabídnou více, než kdekoli jinde. Mladí, staří, rodiče s dětmi či parta přátel - na dovolené v Bulharsku si své najde opravdu každý. Rádi si večer vyrazíte za zábavou? Noční kluby jsou pro Vás otevřeny non-stop. Strávíte raději večer ve dvou v restauraci? Ty Vám nabídnou široký sortiment svých služeb do pozdních nočních hodin. Můžete zde posedět nad dobrým vínem a lahodným jídlem, doprovázeni živou hudbou. Bulharsko obecně platí za jednu z „levnějších“ zemí, ceny u moře jsou na přibližně stejné úrovni jako v Česku, a tak Vám rodinný výlet, romantická večeře či noční flám příliš nenabourá rozpočet. Obrovskou devizou Bulharska vždy byly nádherné pláže. Mají jemný písek, pozvolný vstup do moře a spoustu malebných úbočí, kde najdete své soukromí. Černé moře je navíc specifické tím, že obsahuje nízké procento soli (v porovnání s Jadranským mořem je to přibližně jedna čtvrtina), což ocení všichni milovníci vodních radovánek v čele s dětmi. Užijte si dovolenou v Bulharsku.

Zájezdy do Bulharska - skvělé ceny!

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 
 

Ubytování v Bulharsku

 

Ubytování je v Bulharsku nabízeno ve všech třídách. Od rodinných penzionů s domácí atmosférou, přes vícehvězdičkové hotely, až po ty nejluxusnější apartmány. Služby v hotelech jsou na vysoké evropské úrovni. Znakem toho je rapidní nárůst klientely ze západní Evropy, který bulharští hoteliéři v posledních letech zaznamenávají. V současnosti je bulharské pobřeží lukrativní adresou, kde si letní apartmány pořizuje leckterý prominent.

Je tomu tak i proto, že černomořské břehy pod taktovkou cestovního ruchu neztratily tvář. Vedle moderních letních středisek jako je Sluneční pobřeží  či Zlaté písky tu najdeme i starodávná antická města jako Nesebar a Sozopol. Ta jsou jako stvořená pro romantickou dovolenou obohacenou o špetku poznání, křivolaké uličky a zastrčené kavárničky, kde nad šálkem výborného espresa snadno nasajete atmosféru dávno minulých dob.

          

Doprava do Bulharska

 

Do Bulharska je nejlepší letět. Na pobřeží jsou hned dvě mezinárodní letiště, ve Varně a v Burgasu, která v letních měsících odbavují několik spojů z Česka denně. Letět můžete z Prahy, Brna a Ostravy. Ceny letenek jsou navíc poslední roky dost nízké. S nízkonákladovou společností seženete zpáteční letenku za 5 000 Kč (včetně poplatků) i méně.

Ti z Vás, kteří si vyberou cestu autem nebo autobusem, jistě ocení vybudování nové silniční infrastruktury, díky níž je bulharské pobřeží nyní spojeno se světem bohatou dálniční sítí. Z Prahy též dvakrát týdně jezdí pravidelný přímý vlak Praha – Burgas/Burgas - Praha. Trasa vede přes divokou přírodu rumunských Karpat.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje