Tipy na výlety Nesebar | Okolí Nesebaru

bulharsko-bg-header-title.png
     
 

Volný čas v Nesebaru

 

Zakotvit v tomto historickém městě vůbec neznamená, že si neužijete moře. Naopak, Nesebar disponuje dvěma písečnými plážemi, které se táhnou na kilometry, a též několika menšími kamennými, na kterých můžete ve vodě či s knihou prolenošit celý den. Na oběd se dá zajít do některé z restaurací, umístěných přímo na plážích. Pláže poskytují i velké množství dětských atrakcí, hřišť na plážový volejbal a fotbal, je zde možnost zapůjčení vodního člunu, jízda na vodních lyžích a jiné atrakce.

Možné je též nasednout na parník a vyjet na tři kilometry vzdálené Sluneční pobřeží či do Sozopolu (asi 40 kilometrů), který se svým půvabem s Nesebarem může klidně měřit. Výlet je odsud možno podniknout dokonce i do Istanbulu, jež leží 350 km odsud – na ten si však musíte vyhradit nejméně dva dny.

          

Rodiče s dětmi jistě ocení dva aquaparky nacházející se v bezprostřední blízkosti Nesebaru, z nichž jeden se honosí primátem největšího aquaparku na Balkánském poloostrově.  V Nesebaru se nachází pochopitelně i celá řada diskoték a nočních klubů. Ti z Vás, kteří dávají přednost klidnější atmosféře a romantice, jistě využijí některou z desítek kaváren a vináren ve starém městě, kde si nad sklenkou vynikajícího bulharského vína můžete jen tak posedět, popovídat a za zvuku odlivu nasávat atmosféru.

Byl by hřích nenavštívit v této historické perle alespoň některé z chráněných památek, muzeí či galerií. Ostatně právě díky nim je Nesebar jediným bulharským přímořským letoviskem, které je turisty navštěvováno po celý rok. Že kulturní život zde rozhodně nevyhasl před staletími dokazuje i skutečnost, že v Nesebaru se často pořádají i velkolepé koncerty světových hvězd – poslední dobou tu vystupovali třeba  Sting nebo 50 cent.

Vybrané zájezdy Nesebar

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje