Dovolená v Primorsku | Zájezdy do Primorska

bulharsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Primorsku

 

Primorsko leží přibližně 60 kilometrů od mezinárodního letiště v Burgasu a z něj sem vede zcela nová silnice první třídy, po které danou vzdálenost urazíte za necelou hodinu. Primorsko disponuje bohatou nabídkou ubytovacích kapacit, od domácích penzionů až po komfortní čtyřhvězdičkové hotely. Záleží jen na Vašem výběru. Spousta turistů využívá rodinných penzionů pro jejich útulnost a domácí atmosféru. Hostitelé jsou většinou velmi milí a přátelští, uvědomují si totiž, že spousta turistů se k nim napřesrok opět vrátí. Výjimkou nejsou ani dvacetiletá přátelství. Chcete-li se však na dovolené nechat hýčkat co nejširší nabídkou služeb, využijte tři- a čtyřhvězdičkové hotely, kde o Vás bude kompletně postaráno. Ceny za ubytování se ve čtyřhvězdičkovém hotelu pohybují v hlavní sezóně mezi 4-5 tisíci korunami za 7 nocí (včetně snídaně). Mimo sezónu jsou přibližně o 40% nižší. Za děti na přistýlce, do dvanácti let, většinou zaplatíte polovinu. Klimatizace na pokojích je samozřejmostí.

Vybrané zájezdy Primorsko

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Bulharska!

 

 
 

Restaurace v Primorsku

 

Gurmáni si v Primorsku přijdou na své. Vedle již zmíněných českých a slovenských restaurací zde najdete i celou řadu dalších světových kuchyní (čínskou, italskou, mexickou) a samozřejmě i národní bulharskou. Doporučujeme vyzkoušet místní rybí speciality připravené z čerstvě nachytaných ryb, které každé ráno naloví místní rybáři. Ceny v restauracích jsou většinou na nižší úrovni, než jsme v Čechách zvyklí. Oběd pro čtyřčlennou rodinu i s nápoji většinou nepřekročí 400 korun. Vedle restaurací je zde i bohatý výběr kaváren, barů, klubů a diskoték. Některé z nich vůbec nezavírají a tak není problém doslova protančit noc.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje