Primorsko | Dovolená Primorsko

bulharsko-bg-header-title.png
     
Dovolená v Bulharsku
 

Úvodem o Primorsku

Je Vám líto, že Česko nemá své moře? Není to tak docela pravda. V Primorsku zní všude čeština, jako doma si ale připadat nebudete. Místní Vás totiž zahrnou svou pohostinností a nakazí neodbytnou chutí do života.

Primorsko je malé, třítisícové městečko ležící v nejjižnější části bulharského Černomoří. V průběhu letních měsíců jej však zaplavují tisíce turistů z celého světa, mezi nimiž hrají prim především turisté z bývalého Československa. Dá se říci, že Češi a Slováci pro svět tento kout Bulharska objevili a Primorsko se jim za to dokáže odvděčit. Jen na málo místech se může Čech cítit tak dobře jako tady. Drtivá většina restaurací má menu v češtině a slovenštině a často i česky (respektive slovensky) hovořící personál. Nachází se zde i české centrum, kde Vám rádi – pochopitelně v češtině - s čímkoli poradí. Zasteskne-li se Vám po české kuchyni, není problém si zde zajít na svíčkovou, guláš, zapít to českým pivem, popřípadě proložit utopencem. To ale jen na okraj.

Primorsko je vyhledávanou destinací hlavně pro své dlouhé písečné pláže, panenskou přírodu v okolí, kulturní a přírodní památky, ale také celou řadou atrakcí. Uspokojí jak milovníky klidné rodinné dovolené, tak zastánce akční zábavy, ať už si pod tím představíte bujarý noční život nebo třeba potápění.

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje